čtvrtek 29. prosince 2016

Pánská jízda

                        (for english version, or other language, please click on translator on the right side of blog)


Po delší odmlce jsem se konečně donutila k tomu, abych něco napsala i sem. Zkoušky zvláštní odborné způsobilosti mi sebraly půl roku života a já se teď snažím postupně dohánět, co jsem za tu dobu zameškala. A to včetně scrapbookingu. 

Navíc jsem byla přes rok moc moc hodná a od mého drahého jsem dostala Big Shot. Už dlouho jsem po něm pokukovala, ale nebyla si pořád jistá, jestli za něj chci utratit tolik peněz. A tak vzal můj Velitel iniciativu do vlastních rukou a bílo šedý mazlík na mě tak čekal pod stromečkem. Už se nemůžu dočkat, až si dokoupím nějaké šablony a embosovací kapsy a vyzkouším, co všechno dokáže. 

Už nějakou dobu se odhodlávám k tvorbě pánských blahopřání. Koupila jsem vhodnou sadu papírů, nějaké doplňky v mužských barvách... a nechala je pěkně pár měsíců ležet ve skříni. Měla jsme k tvorbě pro pány zkrátka respekt. A dneska jsem zjistila, jakou chybu jsem dělala. Pánské tvoření je totiž vážně sranda a docela mě chytlo. 

Za hodinku byly na světě tyhle 3 kousky. Na všechny jsem použila stejný hnědý základ (krásně jsem zpracovala celou čtvrtku bez žádných zbytků) a papíry z kolekce Darkroom. Na první jsem na výsek vyembosovala nápis, přidala chipboard, černou nit, pár cákanců gessem, knoflíček a bylo hotovo. Na druhém přání je útržek ze staré knihy a opět papíry z kolekce Darkroom. O zdobení se tentokrát postarala razítka, výseky foťáku a knoflíčků, vyembossovaný nápis, mašlička a kamínky.


A poslední je mini přáníčko ze zbytku hnědé čtvrtky, na které jsou papíry z výše zmíněné kolekce, sisálový provázek, razítko lodě a vystřiženy vyembosovaný kompas. 


Žádné komentáře:

Okomentovat